VETREX

Firma VETREX działa od 1997 roku i specjalizuje się w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium. Firma wyprodukowaliśmy już ponad 3 mln okien dla Klientów z całej Europy.

Firma oraz nowoczesna fabryka Vetrex mają swoją siedzibę w miejscowości Rokitki koło Tczewa (Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna). Na obszarze o powierzchni 3,5 ha produkuje 2 tysiące jednostek okiennych dziennie.

Firma VETREX posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań optymalnie dostosowanych do potrzeb Klientów. Posiada wielu specjalistów, którzy od lat pracują w branży stolarki okiennej i drzwiowej, a także stosuje odpowiednie rozwiązania technologiczne tak aby produkty są bezpieczne i niezawodne.

Firma VETREX oferuje szeroką gamę nowoczesnych i funkcjonalnych produktów wykonanych z PVC i aluminium. Okna mogą przybrać dowolny kolor, rozmiar i kształt. Firma jest otwarta na pomysły Klientów, dzięki czemu możemy wspólnie zrealizować nawet najbardziej nietypowe wizje architektów i inwestorów.