Parapety

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA OFERTY NA ARTSEVEN-DECOR.PL

W naszej ofercie znajdą Państwo parapety zewnętrzne i wewnetrzne.

Parapety zewnętrzne:

  • Granitowe - wykonane z granitu. Granit to naturalne tworzywo o bardzo szerokim zastosowaniu w budownictwie i architekturze. To jeden z najlepszych materiałów wykończeniowych, zarówno do wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Parapety wykonane z tego materiału zdecydowanie podnoszą estetykę wnętrz będąc dodatkowym elementem dekoracyjnym.
  • Aluminowe -
  • Aluminowe na bazie ALU-PŁYTKA (imitacja płytki klinkierowej) -są wykonane z surowej blachy aluminiowej polakierowanej na dowolny kolor w lakierni proszkowej. Unikalna technologia pozwala uzyskać charakterystyczne wytłoczenia imitujące płytkę klinkierową. Posiadają wyjątkową estetykę wykonania dzięki zastosowaniu proszkowych farb strukturalnych i uzyskaniu tzw. „efektu młotkowego”. Wszystkie polakierowane parapety są dodatkowo zabezpieczone samoprzylepną folią ochronną.
  • Stalowe – wykonane z blachy stalowej pokrytej farbami poliestrowymi w procesie produkcji blachy w hucie. Zabezpieczeniem parapetów jest powłoka cynku chroniąca blachę stalową przed korozją oraz warstwa poliestrowego lakieru proszkowego. Dodatkowo zabezpieczone są folią ochronną (polietylen).

Parapety wewnętrzne:

  • Laminowane z płyty MDF – Płyty MDF to produkty drewnopochodne, powstałe w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Dzięki najwyższej jakości użytych surowców, parapety z płyty MDF odznaczają się wysoką estetyką, trwałością i odpornością na wodę i skoki temperatur. Gładka powierzchnia pozwala na łatwe ich utrzymanie w czystości.
  • Lakierowane z płyty MDF -
  • Konglomerat marmurowy AGLOMARMUR – jest produktem przemysłowym powstałym przez technologiczne połączenie wyselekcjonowanych odłamków naturalnego kamienia (ok. 95% masy) ze specjalnymi żywicami poliestrowymi (ok. 5% masy) stanowiącymi spoiwo dla tego materiału.
  • Komorowe PVC – produkowane z komorowych profili PVC, a ich powierzchnia zewnętrzna pokryta jest wysokiej jakości folią okleinową.