Rolety dachowe – Decolux

Rolety dachowe Dekolux – to idealny system do okien dachowych. Łatwy w obsłudze oraz estetycznie komponujący się z ramą okna. Wykonany z aluminiowej osłony i prowadnic w kolorze srebrnym. Bogata oferta tkanin pozwala na dopełnienie wymarzonego wystroju pomieszczenia.

Roleta dachowe Dekolux wyposażona jest w wygodny mechanizm sprężynowy, który umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety. W wyniku precyzyjnego połączenia uchwytu belki oraz hamulca możemy zatrzymać materiał w dowolnym miejscu. Zastosowanie mechanizmu sprężynowego i hamulców sprawia, że materiał jest zawsze naciągnięty. Nawet podczas całkowitego uchylenia okna materiał nie fałduje się i nie wypada z prowadnic.

Kaseta, prowadnice oraz belka  dolna zostały tak zaprojektowane aby zredukować do minimum wszelkie prześwity co w połączeniu z odporna tkaniną skutecznie chroni przed ostrym światłem oraz przed nadmiernym nagrzaniem poddasza.

„Poczuj komfort, swobodę i prywatność w swoim domu”

 

1. Maskownica uniwersalna 2. Prowadnica uniwersalna 3. Belka dolna aluminiowa 4. Mechanizm sprężynowy (komplet komponentów) 5. Rura aluminiowa 6. Zatyczka (komplet komponentów) 7. Uchwyt zatyczki (komplet komponentów) 8. Uchwyt mechanizmu (komplet komponentów) 9. Hamulec (komplet komponentów) 10. Uchwyt belki dolnej (komplet komponentów) 11. Zaślepka prowadnicy (komplet komponentów) 12. Zaślepka maskownicy (komplet komponentów) 13. Podkładka prowadnicy (komplet komponentów) 14. Tkanina 15. Listwa mocująca z klejem 7 mm 16. Taśma dwustronnie klejąca 17. Wkręt